HOME INFO FOTO'S VIDEO PUBLICATIES REAGEER
Sign Guestbook



Challenge Image

Current Entries

Viewing entries 31 through 40 (Total entries: 188)

Monday, September 14 2015 - 01:22 PM
Name: eddy gielingh
Comments:
Goede oude tijd Cesar.
Keep on going.
all the best

 

Thursday, August 06 2015 - 12:15 AM
Name: Repent Netherlands
Comments:
Geachte heer Zuiderwijk,
Graag delen wij met u over de liefde van de Here Jezus.
"Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en tot in eeuwigheid." Hebreeen 13:8.
Zie de website www.repentnetherlands.nl
Van harte dank, God's zegen.

 

Friday, July 03 2015 - 01:42 PM
Name: Jan Takke
Comments:
Het valt me op, dat alle andere pagina's, die geld opbrengen, wel goed gemodereerd worden.... ;-(

 

Monday, May 11 2015 - 02:21 PM
Name: Jan Takke
Comments:
Jammer, dat Cesar (bijv. onlangs in Doetinchem) oproept om op deze site te reageren en daar vervolgens niets mee doet... ;-( De laatste 4 entries dragen sowieso weinig bij....

 

Saturday, May 09 2015 - 07:22 AM
Name: Pharmd231
Comments:
Very nice site!

 

Friday, May 08 2015 - 01:32 AM
Name: Pharmg834
Comments:
Very nice site!

 

Monday, May 04 2015 - 06:55 AM
Name: Pharmg198
Comments:
Very nice site!

 

Saturday, May 02 2015 - 08:17 AM
Name: Johna842
Comments:
I just couldnt depart your site prior to suggesting that I incredibly enjoyed the standard information an individual supply for your visitors? Is gonna be back often so that you can inspect new posts eaekeaedgbeb

 

Tuesday, April 28 2015 - 02:25 PM
Name: Jan Takke
Comments:
Vervolg op mijn "vreemde vraag" (volgens jou) in Amphion Doetinchem:

Hi Cesar, Als je eens Google-t op "Drumming Therapy for Parkinson patients" zal mijn vraag wat minder vreemd voorkomen... Misschien kun je in NL iets dergelijks initieren? (wie anders?;-)

 

Sunday, April 26 2015 - 03:38 PM
Name: Sjoerd
Comments:
Heel leuk gisteren in durkem! Workshop en show. Laatste dvd gekocht, krabbeltje er op. Ook mooi verslag van 65, inspirerend. Grtn!